BURSA PALYAÇO HAKKINDA

Bursa'da faaliyet gösteren firmamız geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Profesyonel anlamda palyaço kiralayan tek firma olma özelliğini taşıyan Bursa Palyaço, hizmet kalitesine verdiği önemle öne çıkmaktadır.Önceliğimiz sizlerin ve çocuklarınızın güvenliğidir.Güvenli eğlencenin sağlanması için ekibimizdeki palyaçoların seçiminde büyük titizlikle davranılmaktadır.Hizmet kalitesi nedeniyle yalnıca bayan palyaçolar kullanılmaktadır.Bursa Palyaço'nun yönetimi isabey mahallesindeki ofisimizden gerçekleşmektedir.İsim hakkı Türkiye Patent Enstitüsü tarafından tarafımızca kayıtlı olup, ismimizi kullanan farklı kişi ve kurumlara itibar edilmemesi imajımıza verilen zararlara karşı tedbirli olmanızı öneriyoruz.

BURSA PALYAÇO ETKİNLİKLERDE NELER YAPIYOR

Randevusu alınan (doğum günü, düğün, anaokulu, tanıtım vb) organizasyon için hazırlıklar 2 gün önceden başlar.Öncelikle güvenli sms sistemiyle adres teyiti sağlanır. Etkinliklere yarım saat önce geliniyor öncelikle makyaj ve kıyafet düzenimizi hazırlıyoruz.Verilen saatte hazır olarak etkinliğe dahil oluyoruz.Balon ve şekerleme ikramlarımızın ardından çocouklarımızın yüzünü tamamen bu iş için üretilmiş sağlıklı yüz boyalarıyla isteklerine göre boyadıktan sonra organizasyonun özelliğine göre(doğum günü,düğün) sıra oyuna geliyor.Çuval yarışı, halat çekme, pinpon topu taşıma, halka atma gibi birbirinden eğlenceli onlarca oyunu elimizden geldiğince eğlenceli bir şekilde tamamlıyoruz.Doğum günü etkinliklerine özel fotoğraf çekimi ücretsiz yapılarak daha sonra cd halinde ailelere teslim edilmektedir.

BURSA PALYAÇO EĞİTİM OLMAZSA OLMAZ!

Tüm personeller titiz bir işe alım prosüdüründen sonra öncelikle oluşturulan onlin eğitim sisteminde eğitim alırlar.Psikolojik ve davranışsal olarak başlayan eğitimin son evrelerinde oyun oynatma ve sosis balon üzerine görsel ve videolarla son bulur. Kişiler ardından tecrübeli palyaçoların yanlarında işlere gönderilerek öğrendiklerini saha çalışmasında uygulanma şeklini görürler. Ekim 2015'de hayata geçirdiğimiz online eğitim sistemi kısa sürede büyük artılar katmış, işimizin kalitesini yükseltmiştir.

BURSA PALYAÇO REFERANSLARI

Türkiyenin en büyük markaları bize güveniyor. Turkcell, Brillant, Arby's, Nilüfer Turizm, Ülker, British Culture , Fiat Türkiye Basketbol Kupası 2016 ve sosyal sorumluluk anlamında Lösev'le iş birliği içinde birçok etkinlikte bulunduk.

ÖDÜLLERE LAYIK MARKA BURSA PALYAÇO

TÜGİAD Tarafından MAYIS 2015 ve LÖSEV Tarafından AĞUSTOS 2015'te iki ödüle layık görüldük.